Agencja ochrony osób i mienia

Argus to koncesjonowana firma ochroniarska (MSWiA nr L-0363/03). Działamy już od ponad 20 lat, dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie w branży i uznanie wśród klientów. Nasze biuro ochrony posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej do kwoty 1000000,00 zł.

Dbamy o to, aby firma ochroniarska była kojarzona wyłącznie z zaangażowaniem i najwyższą jakością świadczonych usług. Dlatego pod szyldem Argus zatrudniamy jedynie zaangażowanych, doskonale wyszkolonych i sprawdzonych pracowników. Z ich pomocą odbywa się profesjonalna ochrona imprez masowych, ochrona obiektów biurowych lub mieszkalnych.

Biuro ochrony — pracownicy i wyposażenie

Oprócz kapitału ludzkiego, biuro ochrony dba o odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne. Śledzimy innowacje i wdrażamy rozwiązania, dzięki którym ochrona fizyczna i stacjonarna ochrona obiektów stają się jeszcze skuteczniejsze. Aby wykrywanie podsłuchu było efektowne, a patrole interwencyjne zawsze punktualne, nasi pracownicy posiadają odpowiedni ekwipunek oraz środki łączności. Dysponujemy również Centrum Monitorowania Alarmów.

Firma ochroniarska Argus — kultura pracy

Naszą agencję tworzą ludzie, których cechuje doświadczenie, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista. Przekazujemy pracownikom wartości, które jako firma ochroniarska wyznajemy od lat. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby ochrona obiektów budowlanych, biurowych czy mieszkalnych, którą nam powierzasz świadczona była na wysokim poziomie. Dlatego nasze szeregi zasilają ochroniarze z licencją lub bez licencji, którzy odbyli szkolenia wewnętrzne i wiedzą, jak powinna wyglądać profesjonalna ochrona stacjonarna obiektów.

Celne działania prewencyjne i odważna pomoc doraźna to gwarancja bezpieczeństwa, bez względu na to, czy świadczona jest ochrona osób indywidualnych czy ochrona mienia.

Świadczymy usługi:

Ochrona osób i mienia

fizycznej ochrony osób i mienia
Monitoring systemów alarmowych

monitoringu systemów alarmowych,
a także telewizji przemysłowej
Ochrony imprez masowych

ochrony imprez masowych
Konwojowanie wartości pieniężnych

konwojowania wartości pieniężnych
oraz sporządzania planów ochrony

Nasze atuty

Z myślą o Państwa poczuciu bezpieczeństwa i satysfakcji z poziomu świadczonych przez nas usług stale staramy się rozwijać i podążać za najnowszymi trendami w zakresie usług ochrony

Wdrażamy najnowsze technologie na rynku dzięki czemu rozszerzamy wachlarz naszych usług zwiększając tym samym bezpieczeństwo Waszego mienia.